Serum do skóry głowy nowa kosmetyka

Serum do skóry głowy „Mniej problemów, więcej włosów” to wyjątkowa mikstura, która kompleksowo pielęgnuje skórę głowy i wzmacnia włosy. Dzięki precyzyjnie dobranym składnikom, serum działa na wielu poziomach, zapewniając skórze głowy i włosom najlepszą opiekę.

Woda, która stanowi bazę serum, nie tylko nie przesusza ani nie podrażnia skóry, ale też nie obciąża i nie skleja włosów. D-panthenol, czyli witamina B5, to składnik, który intensywnie regeneruje, wzmacnia i łagodzi skórę i włosy. Hydrolizowana keratyna, będąca budulcem naszych włosów, skóry i paznokci, pomaga wyhodować włosy wzmocnione od cebulki. Dodatkowo, pogrubia i lekko usztywnia włosy, co szczególnie docenią osoby o cienkich włosach.

Olejek eteryczny z mięty pieprzowej, obecny w serum, działa wyraźnie odświeżająco i pobudza krążenie w skórze głowy. Natomiast kwas mlekowy intensywnie nawilża, zapewniając skórze odpowiedni poziom nawilżenia.

Serum zawiera tylko naturalne olejki i składniki, dlatego jest wolne od parabenów, barwników, sztucznych zapaszków i innych szkodliwych substancji.

Aby uzyskać najlepszy efekt, należy wstrząsnąć butelką przed użyciem i precyzyjnie nałożyć serum na skórę głowy przy pomocy pipety. Następnie delikatnie wmasuj serum palcami, co dodatkowo stymuluje skórę. Dzięki serum „Mniej problemów, więcej włosów” Twoje włosy będą mocniejsze, zagęszczone i szybciej będą rosły, a skóra głowy będzie odpowiednio nawilżona i uspokojona.