O mnie

Zapraszam do śledzenia mojego bloga i współdzielenia moich pasji.

Zawodowo jestem kosmetologiem i posiadam własny salon urody – medycyna estetyczna Warszawa, w który wykonuje zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. To praca, którą wykonują z ogromną pasją i zaangażowaniem i jest to ogromna i nie ukrywam że najważniejsza część mojego życia. Z jednej strony daje mi możliwość robienia tego, co kocham, z drugiej zaś pozwala godnie żyć. Nie jest to jednak moje jedyne pole zainteresowań.

Prywatnie kocham kuchnię i aranżację wnętrz. Pierwszym dzielę się chętnie z innymi, prezentując najciekawsze przepisy i sposoby ich wykonania, ale przede wszystkim najważniejsze informacje i ciekawostki na temat prawidłowego odżywiania i zdrowego trybu życia. Drugim zajmuję się na tyle, że często wykonuję projekty aranżacyjne poszczególnych wnętrz swoim bliskim i znajomym.

Musimy prawidłowo się odżywiać oraz zadbać o odpowiednią pielęgnację swojego ciała.

Jak widzicie, jestem osobą o szerokim zakresie zainteresowań, natomiast śmiało twierdzę, że wszystkie one są ostatecznie bardzo spójne, gdyż wpływają zarówno na nasze zdrowie, jak i komfort naszego życia. By czuć się pięknie, musimy prawidłowo się odżywiać oraz zadbać o odpowiednią pielęgnację swojego ciała. 

Natomiast by zadbać o komfort swojego życia i w dużym stopniu ułatwić sobie codzienne funkcjonowanie, potrzebujemy praktycznego i estetycznego wnętrza, pozwalającego na skuteczny wypoczynek oraz przebywanie w gronie najbliższych. Z pewnością będzie to dużo efektywniejsze dzięki właściwemu zaprojektowania i aranżacji przestrzeni swojego domu, mieszkania czy biura.