Bez kategorii

Modne ubrania na zimę – jak dobrze wyglądać zimą?

Posted by rmisiek897

Na dworze co raz bardziej czuć zimę. Pojawił się pierwszy śnieg i ujemne temperatury. Pomimo, że nasze możliwości wyjścia z domu są mocno ograniczone, to warto zadbać o to aby czuć się i wyglądać dobrze. To co dzieje się dookoła nas wpływa na to, że nie do końca mamy chęć na dbanie o to jak wyglądamy. Jednak postawienie na modne ubrania na zimę może w prosty sposób poprawić nam nastrój.

Modne ubrania na zimę – czy warto inwestować w nie w dobie pandemii?

Wiele z was przeniosło się na pracę zdalną. Siedzenie w domu, z laptopem przy łóżku, w piżamie albo dresach. Prawdopodobnie tak właśnie wygląda u większości osób praca z domu. To nic złego, ale mnóstwo osób mówi, że zadbanie o swój wygląd dodaje im energii do działania.

Na jakie elementy garderoby postawić pracując z domu?

Przede wszystkim ma być Ci wygodnie. I to wcale nie musi być dres, ale może! Pamiętajmy o tym, że na rynku jest mnóstwo dobrze wyglądających dresów, wygodnych jeansów i przede wszystkim kolorowych dodatków. To właśnie fajne, kolorowe dodatki mogą poprawić nastrój. Mi zawsze poprawiają humor kolorowe skarpetki we wzorki.

Skarpetki – klik

Kolejne rozwiązanie problemu modnych ubrań na zimę, doskonałych do pracy w domu to – BLUZA. Ale nie byle jaka bluza. Ciepła bluza, wykonana z dobrej jakości materiału zapewni Ci pełny komfort pracy, a ciekawy wzór może dodać chęci. Weźmy na przykład taką ognistą bluzę, nie wiem jak wy, ale dla mnie taki wzór od razu daje power’a.

bluza-klik

Ubrania, które widzicie to tak zwana odzież skatebordowa. Sama nazwa często nas odstrasza, a jak się okazuje te ubrania są na prawdę wygodne i fajnie się prezentują. Uważam, że to świetna opcja na obecną sytuację, a może nawet odkryjesz nowy styl i pokochasz go.

Podoba mi się to, że co raz częściej stawiamy na luźny styl. Styl, który wygląda dobrze, a jednocześnie dalej pozwala nam na pełną swobodę. Czy jest to spowodowane obecną sytuacją, czy tym, że bardziej cenimy swój komfort niż utarte myślenie na temat ubioru.

Related Post

1 Comment

  1. Aleksandra

    Ja nie lubię zimy, bo trzeba nosić grubą warstwę ubrań :/