Lifeestyle

Jakie kapcie do żłobka przedszkola wybrać? Danielki – czy warto je kupić?

Posted by Monika

W pewnym momencie macierzyństwa przychodzi moment, kiedy dziecko zaczyna chodzić do żłobka lub przedszkola. Dla wielu rodziców ten etap wiążę się ze stresem związanym z zostawieniem dziecka pod opieką obcych osób, do tego dochodzi stres związany z przygotowaniem wyprawki, kupieniem odpowiedniej pościeli na drzemki i wygodnych kapci. Wielu rodziców staje przed dylematem kupienia dobrych, często bardzo drogich bucików, które będą na chwilę, a kupieniem tańszych, średniej jakości kapci, których nie będzie szkoda pozbyć się po pół roku noszenia. Na szczęście są buty, które można nazwać kompromisem pomiędzy ceną i jakością, i jednoszcześnie idealną odpowiedzią na pytanie jakie kapcie do żłobka, przedszkola wybrać – Danielki

jakie kapcie do żlobka przedszkola danielki

Jakie kapcie wybrać do żłobka lub przedszkola?

Szukając kapci, które posłużą mojemu synkowi w przedszkolu brałam pod uwagę kilka kwestii, priorytetem były sztywne zapiętki, nie pocąca się stopa i brak obtarć, a także dość przystępna cena. Zapytałam na mamusiowej grupie i padło mnóstwo propozycji w niezbyt zachęcających cenach, dopóki nie trafiłam na Danielki. Od razu trafiły na pierwsze miejsce naszej listy butów do sprawdzenia.

Czy warto kupić Danielki?

To pierwsze sandały, które Kacper chętnie nosi, a przerobiliśmy sporo popularnych marek. Są miękkie i wygodne, dzięki czemu doskonale nadają się na kapcie. Mają usztywniony zapiętek, jednak tylko do połowy buta,  dzięki czemu doskonale stabilizują stopę zapewniając jej zdrowy rozwój, a pomimo usztywnienia mój syn nosi je z chęcią.

jakie kapcie do żlobka przedszkola danielki

Danielki są szyte ręcznie z miękkiej skóry.

Każde Danielki są ręcznie szyte, na zamówienie, przy niektórych typach, skóry jest możliwość personalizacji poprzez wyszycie imienia dziecka. Buciki są dość mocno zabudowane, jednak dzięki naturalnym materiałom i wentylacji, którą umożliwiają dziurki po bokach stópka dziecka nie poci się. Każdy bucik ma trzy rzepy, dzięki którym można dobrze dopasować bucik do stopy dziecka i nawet rozmiar większe buty doskonale trzymają się stopy. Rzepy są też doskonałym ułatwieniem w zakładaniu butów, dzięki nim trzylatek bez problemu radzi sobie sam.

Podeszwa jest elastyczna i wykonana z termoaktywnego kauczuku.

Podeszwa łatwo się zgina podczas chodzenia, a niewielki obcas Thomasa utrzymuje stopę we właściwym położeniu. Wkładka wykonana z pianki pokrytej naturalną skórą jest profilowana, jednak ten profil jest mięciutki, a to sprawia, że mięśnie stopy cały czas pracują.

jakie kapcie do żlobka przedszkola danielki

Ogromną zaletą butów Danielki jest przystępna cena

Kupując buty dla dziecka musimy liczyć się z tym, że nie będą one służyć bardzo długo, a jeśli są to buty do przedszkola mogą zostać szybko zniszczone. W końcu dziecko spędza w przedszkolu mnóstwo czasu na bieganiu i zabawie, nie zastanawiając się czy coś może stać się butom. Nic dziwnego nie ma w tym, że rodzic woli więc kupić buty za 100zł od tych za 300zł. Danielki są bardzo przystępne cenowo, w zależności od sklepu i modelu kosztują 90-120zł, co jest niewielką ceną za taką jakość.

Strona producenta – Danielki

Buciki można kupić tutaj – klik

Related Post

1 Comment

  1. Julia Nawrot

    Te kapcie są świetne. Służą córeczce od najmłodszych lat. My zamawiamy online ze sklepu http://www.wesolebuciki.pl