Spersonalizowane biżuteria – prezent wyjątkowy

Większość kobiet uwielbia dostawać biżuterie, jest to elegancki i zazwyczaj nie tani prezent, który budzi w kobietach zachwyt. Jednak czasami może być on uznany za trochę oklepany wybór, w takiej sytuacji warto sięgnąć po spersonalizowaną biżuterię. Kobieta, która dostanie tai prezent nie tylko poczuje się wyjątkowo, ale też będzie miała pewność, że został on wybrany specjalnie dla niej. Jest wiele sklepów oferujących piękną biżuterię np. Getnamenecklace >>clic<<

Spersonalizowana biżuteria – na jaką okazję?

Jest wiele okazji, kiedy taka biżuteria doskonale się sprawdzi np. urodziny, rocznica ślubu czy narodziny dziecka. Tak na prawdę każdy moment życia, który jest dla nas ważny możemy w taki sposób upamiętnić. Najbardziej podoba mi się trzecia z przedstawionych opcji. Jest to jedna z najważniejszych sytuacji w życiu człowieka, a upamiętnienie jej w postaci naszyjnika lub bransoletki jest doskonałym pomysłem.

Biżuteria z okazji narodzin dziecka – na jaką się zdecydować?

Większość sklepów z spersonalizowaną biżuterią oferuje jedynie naszyjniki, w które można włożyć własne zdjęcie i ewentualnie wygrawerować wybraną przez siebie datę, w Getnamenecklace podoba mi się to, że jest dużo szerszy wybór nie tylko naszyjników ale też bransoletek czy pierścionków, a nawet spinek do mankietów dla mężczyzn. 

Mój ulubiony produkt to bransoletka z kamieniami symbolizującymi płeć niebieski-chłopiec różowy-dziewczynka oraz miesiąc urodzenia dziecka np. maj to szmaragd, a listopad symbolizuje topaz (https://www.getnamenecklace.com/kids-charm-floating-locket-birthstone-bracelet-stainless-steel ). Na pierwszy rzut oka bransoletka jest po prostu eleganckim dodatkiem jednak po zapoznaniu się z symboliką okazuje się być wspaniałą pamiątką.

spersonalizowana bransoletka z okazji narodzi dziecka

Kolejna bransoletka (https://www.getnamenecklace.com/personalized-birthstone-nana-family-tree-bracelet-sterling-silver) ,która skradła moje serce jest połączeniem tej pierwszej razem z grawerem. na łańcuszku znajdują się dwa charmsy, na jednym z nich jest drzew/krzew z dodatkiem kamieni symbolizujących miesiąc urodzenia na drugim zaś wygrawerowane imiona. Prezentuje się równie pięknie co poprzednia, jednak ma już bardziej dosłowne znaczenie.

spersonalizowana bransoletka z okazji narodzi dziecka

Trzecia bransoletka (https://www.getnamenecklace.com/baby-feet-bangle-with-birthstone-platinum-plated), która przypadła mi do gustu również również ma dwa charmsy, jednak tym razem są one na bransolecie, tak jak w poprzednich jeden charms ma symbolikę odnoszącą się do miesiąca narodzin dziecka natomiast druga zawieszka jest w kształcie stópek dziecka z wygrawerowanym imieniem na jednej, a datą urodzenia na drugiej. 

spersonalizowana bransoletka z okazji narodzi dziecka

Ogromnym plusem tego sklepu jest fakt, że biżuteria nie tylko jest spersonalizowana, ale też w bardzo przystępnych cenach i darmową wysyłką na cały świat. To ostanie chyba najbardziej przypadło mi do gustu ponieważ wysyłka za granicę jest bardzo droga i nie raz przewyższa wartość produktu.

Która z tych propozycji najbardziej przypadła wam do gustu? Na jaką okazję sprawiłybyście sobie taką biżuterię?

shop now

About the author

Monika

View all posts

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *