Nabla Secret Palette | recenzja, swatche makijaż

Najnowsza paletka Nabli zachwyca już na pierwszy rzut oka. Wizualnie jest chyba, zaraz po Soul Blooming, najpiękniejszą paletą tej marki. Nabla Secret Palette to polączenie piękna, elegancji i doskonałej jakości.

Nabla Secret Palette

Nabla Secret Palette

Uwielbiam kosmetyki, które pięknie się prezentują, a właśnie taka jest ta paletka. To już czwarta z kolei Paleta od Nabli, w której jestem bezwzględnie zakochana. Samo opakowanie Nabla Secret Palette to arcydzieło, dopracowane do perfekcji detale, wypukłe elementy i efekt skóry tworzy połączenie, które przykuwa spojrzenie każdej kosmetycznej sroki. 

Zawartość jest równie dobra. W palecie znajdziemy 15 cieni o różnych wykończeniach, takich jak: mat (Contigo, Giulietta, Addiction, Mea Culpa, Ghibli, Nablack), metalik (Big experience, Rosemary, Creation Crown, Fantasize) satyna (Aesthetic, Romeo, I promise) i dwa, swoją drogą moje ulubione, toppery (Play Hard i Hypersensual)

Nabla Secret Palette

Secret Palette ma sporo neutralnych odcieni, są to głównie brązy, ale możemy w niej też naleźć delikatny, pastelowy róż, przygaszony turkus, mieniący się na fioletowo granat, pełen błysku turkus, nie brakuje też klasycznego złota oraz kilku innych błyskotek. Ogólnie rzecz biorąc kolorystyka tej paletki jest fajna, przeważające chłodne odcienie, które pozwolą wykonać codzienny makijaż jak i coś bardziej szalonego. 

Nabla Secret Palette- pigmentacja, swatche i makijaż

Nabla Secret Palette

Pod względem pigmentacji ta paletka wygrywa nawet z ABH. Przede wszystkim ze względu na osyp czy też raczej jego brak. Maty są bardzo kremowe, prosto buduje się nimi pigment, a jeszcze prościej rozciera i łączy z innymi cieniami. Tą paletą można stworzyć kilka wersji codziennego smokey. Mocniejsze, delikatniejsze, makijaże dopasowane właśnie do Ciebie. Te codzienne rozświetlone satyną, która nie błyszczy tak mocno i te wieczorowe połączone z metalicznym wykończeniem, obie wersje zdecydowanie przyciągną wzrok. Ja zdecydowałam się na stworzenie codziennego makijażu tą paletką i noszę go praktycznie odkąd ją mam.

Nabla Secret Palette

Nabla Secret Palette okazała się być strzałem w dziesiątkę, paletką, która nie będzie tylko leżeć i ładnie wyglądać. Paletka jest też wegańska, więc żaden składnik użyty do produkcji nie był testowany na zwierzętach. Cena tej palety to 179 zł i możecie ją dostać na sephorze.

About the author

Monika

View all posts

56 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *