5 profili na instagramie, które warto obserwować

Piękne zdjęcia, mnóstwo inspiracji, ale też porady, opinie, dawka humoru... Pewnie już się domyślasz, że chodzi mi tu o Instagrama - obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji. Mnóstwo kont, które nie są pamiętnikami, czy mobilnymi albumami ale kanałami, dotarcia do nowych odbiorców. Instagram zalała fala infuelncerów, z których każdy ma coś istotnego do przekazania. Zatem jakie profile warto obserwować? Jest ich mnóstwo, a poniższe są moimi ulubionymi.

Blessthemess

Dziewczyny są moimi kosmetycznymi guru, publikują recenzje kosmetyków i nie boją się napisać, że coś jest po prostu słabe. To ich poleceniami kieruję się przy wyborze kosmetyków. Piękne zdjęcia, szczere recenzje i ciekawe instastory składa się na profil, który na prawdę warto obserwować.

lili.antoniak

Kto nie zna instagramowej matki wariatki? Jeśli znajdzie się taka osoba, niech szybko to nadrobi. Ten profil niesie nie tylko mnóstwo humoru, fotek pełnych energii ale też treści, o których powinno się mówić jak najwięcej. Dodatkowo, śledząc instastory poznacie miejscówki przyjazne maluchom.

gadkamatka

To kolejny profil instagramowej mamy, na który lubię zaglądać. Tak samo jak u poprzedniczki znajdziecie tu mnóstwo zdjęć przepełnionych energią, a pod nimi opisy, które matki rozumieją najlepiej.

pannalemoniada

Ci co mnie znają wiedzą, że uwielbiam zdjęcia, na których dominuje biel (może to dlatego, że sama nie umiem takich robić). Dlatego jak tylko zobaczyłam ten profil, to się zakochałam. Do tego treści, niedługie, ale czyta się je z przyjemnością.

individualvalue

To kolejny profil, w którym zakochałam się ze względu na zdjęcia. Tym razem w trochę innym klimacie, ale równe piękne. Kradną serce swoją prostotą i naturalnością, a ich obróbka jest na poziomie mistrzowskim. Osobiście nie mogę się napatrzeć na te cudne zdjęcia.

19 komentarzy:

 1. Nie przepadam za dużymi kontami na IG, jakoś bardziej za serce chwytają mnie te mniejsze. Mam wrażenie, że są bardziej autentyczne.

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie widziałam żadnego z tych profili :/
  rilseee.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Ani jednego profilu nie znam, ale chętnie zerknę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie znam tych profili :) Ja raczej nie obserwuję tak wielkich w obserwatorów kont :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Znam tylko blessy i również lubię przeglądać ich recenzje ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Z Twoich polecanych znam i obserwuje dziewczyny BlessTheMess, rowniez uwielbiam czytac ich recenzje oraz miesieczne podsumowania :D

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak kilka dziewczyn wyżej, raczej lubuję się w mniejszych kontach, gdzie mam szansę otrzymać odpowiedź na komentarz pod postem ;) W tych większych profilach, właścicielki nie mają na tyle czasu, żeby odpisać wszystkim komentującym. Choćby się bardzo starały/M.

  OdpowiedzUsuń
 8. Super jest ten wpis na pewno zajrzę

  OdpowiedzUsuń
 9. Zawsze może zarezerwować mniej znane osoby z miejsca ilością. Według. Mnie są bardziej wiarygodne i ciekawsze :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Piękne są te profile. Też mam kilka które mnie inspirują

  OdpowiedzUsuń
 11. Cała piątka jest mi obca, nie kojarzę ich ale chętnie poznam

  OdpowiedzUsuń
 12. Nie kojarzę, ale brzmią ciekawie :D. Jeśli chodzi o insta matki to obserwuję Początekwieczności, a i ostatnio znalazłam też Instagrama bazujący na przeżyciach żydowki z II wojny św, mega pomysł.
  Pozdrawiam
  AleksandraCzaja.Blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 13. Nie kojarzę żadnego z zaprezentowanych kont. Uwielbiam IG - moc inspiracji, to jest to! <3
  Pozdrawiam serdecznie!

  OdpowiedzUsuń
 14. IG bardzo lubię. I Ciebie tam też :)
  Kutzmannka

  OdpowiedzUsuń
 15. Żadnego z nich nie znam ale ig używam rzadko

  OdpowiedzUsuń
 16. dwa z nich znam, ale pozostałę na pewno zacznę obserwować

  OdpowiedzUsuń
 17. Tylko pierwsze konto znam i obserwuje

  OdpowiedzUsuń
 18. Nie znam żadnego profilu, ale jedyny, który mnie zainteresował to individualvalue <3

  OdpowiedzUsuń
 19. fajne prodile, na pewno kazdego sobie przejde

  OdpowiedzUsuń