5 profili na instagramie, które warto obserwować

Piękne zdjęcia, mnóstwo inspiracji, ale też porady, opinie, dawka humoru… Pewnie już się domyślasz, że chodzi mi tu o Instagrama – obecnie jedną z najpopularniejszych aplikacji. Mnóstwo kont, które nie są pamiętnikami, czy mobilnymi albumami ale kanałami, dotarcia do nowych odbiorców. Instagram zalała fala infuelncerów, z których każdy ma coś istotnego do przekazania. Zatem jakie profile warto obserwować? Jest ich mnóstwo, a poniższe są moimi ulubionymi.

Blessthemess

Dziewczyny są moimi kosmetycznymi guru, publikują recenzje kosmetyków i nie boją się napisać, że coś jest po prostu słabe. To ich poleceniami kieruję się przy wyborze kosmetyków. Piękne zdjęcia, szczere recenzje i ciekawe instastory składa się na profil, który na prawdę warto obserwować.

lili.antoniak

Kto nie zna instagramowej matki wariatki? Jeśli znajdzie się taka osoba, niech szybko to nadrobi. Ten profil niesie nie tylko mnóstwo humoru, fotek pełnych energii ale też treści, o których powinno się mówić jak najwięcej. Dodatkowo, śledząc instastory poznacie miejscówki przyjazne maluchom.

gadkamatka

To kolejny profil instagramowej mamy, na który lubię zaglądać. Tak samo jak u poprzedniczki znajdziecie tu mnóstwo zdjęć przepełnionych energią, a pod nimi opisy, które matki rozumieją najlepiej.

pannalemoniada

Ci co mnie znają wiedzą, że uwielbiam zdjęcia, na których dominuje biel (może to dlatego, że sama nie umiem takich robić). Dlatego jak tylko zobaczyłam ten profil, to się zakochałam. Do tego treści, niedługie, ale czyta się je z przyjemnością.

individualvalue

To kolejny profil, w którym zakochałam się ze względu na zdjęcia. Tym razem w trochę innym klimacie, ale równe piękne. Kradną serce swoją prostotą i naturalnością, a ich obróbka jest na poziomie mistrzowskim. Osobiście nie mogę się napatrzeć na te cudne zdjęcia.

About the author

Monika

View all posts

19 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *