Paletki Pixi Beauty | recenzja, swatche, makijaż

Marka Pixi Beauty narobiła w ostatnim czasie sporo szumu na instagramie. Każdy kto choć trochę interesuje się makijażem już na pewno o niej słyszał, zwłaszcza, że kolorówka obecnie wchodzi na polski rynek. Dzięki współpracy z marką już teraz miałam możliwość przetestowania dwóch paletek i z przyjemnością podzielę się z wami swoją opinią.

Paletki Pixi Beauty – opakowanie

Opakowania tych paletek są proste i zachowane w kolorystyce marki, czyli zieleni. Przezroczyste wieczko z logo marki od razu ukazuje nam zawartość paletek. Opakowania pomimo, że plastkowe wydają się być dosyć trwałe i nie pękają przy pierwszym upadku.

Cienie do powiek pixi beauty

Cienie do powiek Pixi – trwałość i struktura

Jeśli chodzi o cienie to osobiście jestem nimi zachwycona. Błyszczące cienie w konsystencji przypominają masełko, natomiast matów na pewno nie można nazwać suchymi. Bardzo przyjemnie się nimi pracuje, cienie doskonale się stopniują – uzyskanie odpowiedniego dla nas odcienia jest bezproblemowe, a blendowanie jest na prawdę proste i szybkie. Warto też wspomnieć, że pięknie się ze sobą łączą tworząc wręcz niewidoczne przejścia.

Cienie do powiek pixi beauty

Kolorystyka – Paletki Pixi Beauty

Kolorystyka tych paletek wskazuje, że są one dosłownie dla każdego. Znajdziemy dużo neutralnych kolorów – głównie ciepłe i zimne brązy, ale też błyszczący róż czy złoto. Paletką z matowymi cieniami z pewnością wykonamy cały makijaż oka, bez potrzeby sięgania po inne cienie. Paletka ze wszystkimi cieniami błyszczącymi jest perfekcyjnym dopełnieniem dla innych palet, a jej kolory bez problemu dopasujemy do kosmetyków większości popularnych marek

Pędzelki do cieni pixi beauty

Pędzle do makijażu oczu Pixi Beauty

W paczuszce znalazły się też pędzelki do makijażu oczu i to właśnie nimi pracowałam tworząc ostatnie kilka makijaży. Co mogę o nich powiedzieć? Jak dla mnie są genialne. Pomimo, że jest ich tylko 3- do blendowania, kuleczka do nakładania cienia i precyzyjny pędzelek to nie czułam potrzeby sięgania po żaden inny pędzel. Pędzle są bardzo mięciutkie i podczas ich używania odczuwa się jedynie przyjemne głaskanie. Utrzymane w kolorystyce marki prezentują się bardzo ładnie.

Makijaż brązy

Makijaż brązy

About the author

Monika

View all posts

37 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *