Korektor Nars-Radiant Creamy Concealer

Dobry korektor to niezbędnik w kosmetyczce każdej kobiety. Część z nas zmaga się z cieniami pod oczami na codzień jednak każdej przyda się po nieprzespanej nocy, czy po prostu dla rozświetlenia cery.

Nars radiant creamy conclealer

Korektor NARS radiant creamy conclealer

Kultowy korektor z NARS był na mojej liście do przetestowania bardzo długo, aż w końcu doczekał się zakupu. Już po pierwszym użyciu zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie, jednak postanowiłam dać mu więcej czasu aby mieć pewność co do swojego zdania. Po miesiącu testów przychodzę do was z recenzją.

Radiant creamy conclealer nars

Korektor z NARS – krycie

Podstawową cechą korektora, na którą zwracam uwagę jest jego krycie. Mam dosyć duże cienie pod oczami i potrzebuję korektora, który je ukryje. Korektor z NARS jest gęsty i kremowy, a jego krycie jest fantastyczne. Skóra staje się jednolita i rozświetlona,a niedoskonałości i płytkie zmarszczki znikają w mgnieniu oka. Jeśli tego właśnie szukasz w korektorach to koniecznie go wypróbuj

Przed i po korektor z nars

Gama kolorów NARS radiant creamy conclealer

Ten korektor ma jedną wadę w Polskiej sephorze (149zł) występuje jedynie w trzech odcieniach przez co, niektórzy mogą mieć problem z dopasowaniem go do koloru swojej skóry. Zdecydowanie wpada on w żółte tony co zadowala większość. Ja posiadam odcień Vanilla, który idealnie wtapia się w moją skórę.

Opinia o korektorze NARS

Korektor z NARS ma więcej zalet niż wad jednak znajdą się i takie. Przede wszystkim nie jest zbyt wydajny i chociaż używam go od około miesiąca to zużyłam ok. 1/3 opakowania w wersji mini. Dla wielu wadą może być cena, jednak ja jestem zdania, że za jakość trzeba zapłacić. Co do zalet, o których nie było wcześniej mowy to fakt, że jest to korektor nawilżający, który nie wysusza skóry pod oczami. Nie zauważyłam też aby ciemniał na mojej skórze co jest na ogromny plus. Należy raczej do trwałych korektorów, spokojnie wytrzymuje 6 godzin bez żadnej poprawki. Nie wchodzi w załamania, nie roluje się i nie zapycha. Ma szansę zostać ulubieńcem, jednak to okaże się po przetestowaniu kolejnych korektorów.

About the author

Monika

View all posts

38 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *