Smashbox Studio Skin Foundation

Znalezienie podkładu, który doskonale sprawdzi się na dzień nie jest prostą sprawą. Kiedy zaczynałam swoje poszukiwania na liście miałam wiele różnych podkładów, jednak po przewertowaniu internetu w poszukiwaniu opinii zdecydowałam się właśnie na podkład ze Smashboxa i myślę  że znajdzie on jeszcze wiele zwolenniczek.

Jest to podkład, który utrzymuje się na skórze do 15 godzin. Jego skład został wzbogacony o antyoksydanty oraz witaminy A, E i C, przez co również pielęgnuje naszą skórę. Podkład ma dość rzadką, płynną formułę, dzięki której sami możemy budować poziom krycia-poprzez delikatne na codzień po mocniejsze na różne wyjścia. Niezależnie od intensyfikacji podkładu nie tworzy on plam ani efektu maski. Marka Smashbox specjalizuje się w tworzeniu kosmetyków  które będą pięknie wyglądać na zdjęciach  Tak jest i tym razem  Podkład posiada w sobie drobinki, które odbijają światło i sprawiają  że niezależnie od rodzaju oświetlenia nasza  cera wygląda promienie i nieskazitelnie.

Smashbox studio skin 15 hours foundation to podkład nawilżający. Doskonale sprawdzi się u cery suchej, jednak daje radę też w przypadku cery mieszanej. Radzi sobie z zakrywaniem zaczerwienień  jednocześnie nie obciążające naszej skóry. Nie zauważyłam też żeby zapychał, to jeden z niewielu podkładów, po którego użyciu na mojej twarzy nie pojawiły się wypryski.

Podsumowując używam tego podkładu od dwóch tygodni i jestem na prawdę zadowolona. Moja skóra raczej nie lubi się z podkładami, a ten sprawdza się doskonale i nie powoduje efektów ubocznych. Czy warto? Według mnie tak, podkład ten spełni potrzeby nie jednej osoby niezależnie od wieku.

About the author

Monika

View all posts

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *