Klasyczne mani na sylwestra

Sylwester coraz bliżej. Część z was na pewno ma już zrobione paznokcie. Ja słynę z robienia wszystkiego na ostatnią chwilę dlatego dopiero teraz przychodzę do was z propozycjami. Mam nadzieję, że przypadną wam do gustu i pomogą osobom  które dopiero będą robić sobie mani.

Propozycje paznokci na sylwestra

Stworzyła dla was trzy propozycje i postawiłam w nich na mat. Sylwester wszystkim kojarzy się w błyskiem, brokatem i wszystkie co się rzuca w oczy. Ja postanowiłam stworzyć coś kontrastowego, mani, które skomponuje się z rzucającą się w oczy sukienką.

Brązowo-złote paznokcie

Pierwsza propozycja to standardowe połączenie brązu i złota. Dzięki złotemu wykończeniu paznokcie nie są nudne. Klasyczne kolory pozwolą na połączenie ich z różnymi kolorami sukienek.

Czerwone paznokcie

Czerwone paznokcie ze złotymi tasiemkami są eleganckie, ale dzięki nasyconemu kolorowi zwracają na siebie sporo uwagi. Do jakiej sukienki będą pasować czerwone paznokcie? Największe wrażenie zrobią przy białej lub beżowej sukience jednak ożywią też szary i czarny kolor.

Bordowe paznokcie

Ostatnia propozycja to bordowe paznokcie z białym akcentem. Będą pięknie wyglądać ze złotą lub srebrną sukienką, zwłaszcza w tych mieniących się wersjach. Doskonale skomponują się z pastelowymi odcieniami, lub kolorami kamieni szlachetnych.

Lakiery Nails Company

Lakiery, którymi pracowałam pochodzą z firmy Nails Company. Im też chciałabym poświęcić trochę uwagi. To jedne z niewielu lakierów, które już po pierwszej warstwie mają dobre krycie, nie za rzadka konsystencja powoduje, że nie musimy bardzo martwić się o to, że lakier rozleje się nam na skórki. Kolejnym hitem tej marki jest baza, o której już pisałam tutaj

About the author

Monika

View all posts

6 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *