33 sposoby na szczęście

10:03

Większość ludzi zapytanych czego najbardziej chcą w życiu, odpowiada, że chcą być szczęśliwi. Stąd też ogromna popularność książek typu "Hygge". Każda kultura, każdy człowiek ma swój własny przepis na szczęście.
Helen Russel w swojej książce "Atlas szczęścia" zabiera nas w podróż dookoła świata, aby odkryć przed nami sekret szczęścia. W oparciu o różne kultury ukazuje czym dla całkowicie różnych ludzi jest pojęcie szczęścia i w jaki sposób można do niego dojść. Włosi, Chińczycy, Anglicy i wielu innych opowiada o zwyczajach wpisanych w ich kulturę. Wiele z nich przeszło do naszej kultury, np. francuskie czerp z życia garściami.
Książkę czyta się lekko i przyjemnie. Jej pogodność powoduje, że uśmiechamy się nawet w pochmurne dni. Osobiście chętnie przetestuje na sobie sposoby przedstawione w książce. To jedna z tych lektur, którą może, a nawet powinien przeczytać każdy, kto potrzebuje dawki codziennego uśmiechu. Po przeczytaniu jej na pewno zagości on i na Twojej twarzy.
Ładna, kolorowa okładka sugeruje równie barwną treść i tak właśnie jest. "Atlas szczęścia" jest przeciwwagą dla otaczających nas każdego dnia pesymistycznych informacji. Ta książka idealnie sprawdzi się jako świąteczny prezent, nie tylko dla typowego książkoholika.

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images

Convertiser-verification

aa5c9e31d5b2ecee61d253b0307eb35dd4ef2143

Fashionmia

Fashionmia Fashion Swimwear

Popreal

Popreal Newborn Clothes

Subscribe