"kochaj" czyli 50 życiowych lekcji od Regina Brett

02:29

Regina Brett jest autorką, którą albo się kocha albo nienawidzi. Nie ma nic pomiędzy, a obok jej książek nie można przejść stwierdzając, że nie wzbudzają w nas żadnych emocji. Tak samo jest z "Kochaj" - książką, która pokazuje nam wiele odsłon miłości, jednak za każdym razem nie jest to proste uczucie. Książki Regina Brett trafiają w serce nie jednego czytelnika, dlatego, że są pisane szczerze, najczęściej o sytuacjach trudnych i bolesnych dla samej autorki. 
"Kochaj" jest bardzo intymną książką, opowiada o sytuacjach z przeszłości twórczyni. Pokazuje rzeczywistość bez kolorowania jej, pokazuje co współczesny człowiek chowa głęboko w sobie walcząc aby nigdy nie wypłynęło na powierzchnię,  a inni ludzie nie odkryli, że nasze życie nie jest idealne tak jak byśmy chcieli. Regina pisze o miłości, ale nie o miłości jak z komedii romantycznej, pisze o miłości, która pozwala nam wybaczać innym nawet najgorsze krzywdy. Jednak aby to zrobić musimy wybaczyć najpierw sobie.
Książki Reginy Brett, za każdym razem skłaniają mnie do refleksji. Zawsze, kiedy je czytam, utożsamiam się z sytuacjami, o których pisze autorka. Myślę, że w tym tkwi tajemnica sukcesu tych książek, utożsamiamy się z nimi często nieświadomie. Pomagają nam zrozumieć wiele trudnych sytuacji, zabliźnić stare rany i nie bać się swoich emocji. Po przeczytaniu tej książki poczułam się jakby po katharsis, oczyszczona z cierpienia i naładowana nową energią, pozwalającą iść przez życie pewniej, bez zazdrości i nienawiści. "Kochaj" mogę porównać do sesji z najlepszym psychoterapeutą, pozwala nam się otworzyć, pokochać siebie i swoje życie  

You Might Also Like

0 komentarze

Popular Posts

Like us on Facebook

Flickr Images

Convertiser-verification

aa5c9e31d5b2ecee61d253b0307eb35dd4ef2143

Fashionmia

Fashionmia Fashion Swimwear

Popreal

Popreal Newborn Clothes

Subscribe