Bez kategorii

Krok w stronę zdrowia

Posted by Monika

Nie raz i nie dwa obiecywałam sobie, że zacznę w końcu zdrowo się odżywiać, ćwiczyć itd. Za każdym razem kończyło się to tygodniową zajawką, dlatego teraz postanowiłam napisać o tym publicznie. Mam nadzieję  że wlasnie w ten sposób uda mi się osiągnąć prawdziwe efekty. Póki co działam metodą małych kroczków. Dzięki Victoria Cymes miałam możliwość wypróbowania przepysznych świeżo wyciskanych soków, zarówno tych owocowych jak i warzywnych. 

Moje serce skradł oczywiście owocowe połączenie. Do tych soków byłam przyzwyczajona więc dużo chętniej po niego sięgnęłam. Dużym zaskoczeniem okazał się sok warzywny. Takie połączenie piłam po raz pierwszy w życiu, z niezaprzeczalnym przerażeniem przed pierwszym łykiem  Sok okazał się na prawdę smaczny, a ja z pewnością pozostanę im wierna.

Jeśli chodzi o skład, to te soki mają 100% prawo nazywać się skokami  Nie znajdziemy w ich składzie nic poza owocami i warzywami co jest ogromnym plusem.

Mi zastępują one drugie śniadanie, są pyszne i nie odczuwam po nich głodu. Dzięki temu, że są na prawdę szybką „przekąską” sprawdza się idealnie w każdej sytuacji. 

Related Post