Książki

„the perfect game t.2 zmiana”

Posted by Monika

Jeśli ktoś czytał pierwszy tom, to wie, że pozostawił on wiele luk. Z tego też powodu na prośbę fanów powstał drugi tom, który wyjaśnia niektóre fakty i pozwala lepiej poznać bohaterów.

Sama książka zaczyna się w momencie, kiedy Jack pojawia się w drzwiach Cassie. Dowiadujemy się jak wyglądało ostatnie sześć miesięcy jego życia i co robił, aby móc wrócić z czystą kartą. Cassie i Jack się schodzą, ale mimo tego nie jest tak kolorowo jak mogłoby się wydawać. Jack jest zawodowym basebolistą, którym interesują się tabloidy i chociaż jego związek kwitnie, to na ich drodze pojawi się jeszcze wiele przeszkód.

Samo wykreowanie bohaterów bardzo mi się podoba, poza kilkoma drobnymi szczegółami. Cassie jest bardzo wiarygodna,  a przez sytuację z dziennikarzami poznajemy ją od strony bardziej psychicznej. Jack natomiast jest trochę zbyt nadopiekuńczy i zazdrosny, chcę zapewnić swojej ukochanej wszystko, odbierając jej w ten sposób wolność. Bezpieczeństwo to jedno, ale pomysł z rzucaniem pracy, zaraził mnie do niego. Moje zastrzeżenia co do książki? Za dużo seksu. Ciągle się gdzieś przewijał, zmniejszając wartość wątku, który na prawdę mnie zainteresował.

Książkę jednak czyta się szybko i przyjemnie, historia wzbudza ciekawość i po prostu ciężko jest odłożyć książkę choćby na chwilę. Mi zajęła niecałe trzy godziny i myślę, że nie był to zmarnowany czas.

Related Post

12 thoughts on “„the perfect game t.2 zmiana”

 1. TuKama

  Książka zapowiada się ciekawie 🙂

 2. Sylwia Aga Matuszyk

  Oj zapowiada się świetnie! 🙂 My aktualnie jesteśmy w trakcie czytania lektury do szkoły, więc jeszcze poczekamy z przeczytaniem tej.

 3. myinspirationss

  ciekawie się zapowiada 🙂

 4. RudaMaruda

  Muszę przyznać, że po Twojej recenzji chętnie sięgnę po tę książkę 🙂 Uwielbiam czytać!

 5. Natalia Róża Świat Tomskiego

  Czytałam recenzje pierwszej części i już wtedy mnie zaciekawila.

 6. Paul Inka

  Zapowiada się na ciekawą 🙂

 7. Wind of renewal

  Fajna recenzja

 8. Olga K.

  Pierwsze słyszę o książce i o autorze.

 9. Wegujemy

  Książka wydaję się bardzo ciekawa 🙂

 10. Ola Pondo

  Uwielbiam książki, które są podzielone na kilka tomow 😀

 11. Veganchives

  Kolejna z kolejnych książka na mojej liście. Kiedy ja znajde na to czas 😀

 12. Mamma pcheła

  To chyba coś dla mnie 🙂 Tym bardziej, że szybko sięczyta, a ja ostatnio za dużo czasu nie mam 🙂 Dodaję do mojej listy 🙂 Pozdrawiam 🙂