„the perfect game t.2 zmiana”

Jeśli ktoś czytał pierwszy tom, to wie, że pozostawił on wiele luk. Z tego też powodu na prośbę fanów powstał drugi tom, który wyjaśnia niektóre fakty i pozwala lepiej poznać bohaterów.

Sama książka zaczyna się w momencie, kiedy Jack pojawia się w drzwiach Cassie. Dowiadujemy się jak wyglądało ostatnie sześć miesięcy jego życia i co robił, aby móc wrócić z czystą kartą. Cassie i Jack się schodzą, ale mimo tego nie jest tak kolorowo jak mogłoby się wydawać. Jack jest zawodowym basebolistą, którym interesują się tabloidy i chociaż jego związek kwitnie, to na ich drodze pojawi się jeszcze wiele przeszkód.

Samo wykreowanie bohaterów bardzo mi się podoba, poza kilkoma drobnymi szczegółami. Cassie jest bardzo wiarygodna,  a przez sytuację z dziennikarzami poznajemy ją od strony bardziej psychicznej. Jack natomiast jest trochę zbyt nadopiekuńczy i zazdrosny, chcę zapewnić swojej ukochanej wszystko, odbierając jej w ten sposób wolność. Bezpieczeństwo to jedno, ale pomysł z rzucaniem pracy, zaraził mnie do niego. Moje zastrzeżenia co do książki? Za dużo seksu. Ciągle się gdzieś przewijał, zmniejszając wartość wątku, który na prawdę mnie zainteresował.

Książkę jednak czyta się szybko i przyjemnie, historia wzbudza ciekawość i po prostu ciężko jest odłożyć książkę choćby na chwilę. Mi zajęła niecałe trzy godziny i myślę, że nie był to zmarnowany czas.

About the author

Monika

View all posts

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *