Moje postanowienia noworoczne

Cześć kochani!

Tym razem przychodzę do was z dawką czystego lifestyle. Za nami prawie połowa, a ja nie zrobiłam listy postanowień noworocznych. Jestem osobą, która jak czegoś sobie nie zapisze to na pewno nie będzie się tego trzymać. Co roku postanowienia zapisywałam w zeszycie, ale brakowało mi motywacji, właśnie dlatego pojawia się ten post. Chcę się z wami podzielić moimi postanowieniami, a na koniec tego roku cieszyć się podsumowaniem, które coś wniesie.

Zacząć ćwiczyć i zdrowo się odżywiać

Jak co roku to samo postanowienie i zawsze mam problem w nim wytrwać, tamten rok był wyjątkowy pod tym kątem-byłam aktywna do momentu, kiedy zabronił mi tego lekarz. Gorzej było z jedzeniem, zawsze wygrywały słodycze. Dopiero w tym roku zaczęłam próbować zdrowych zamienników. Ogólnie na temat zdrowego odżywiania pojawi się kilka postów.

Publikować 3 posty tygodniowo

Trzy posty na tydzień to wcale nie tak dużo, a jednak ja mam z tym problem. Chyba najgorsze są zdjęcia, ciężko jest mi się zmotywować żeby wyjść z domu i je zrobić. Zwłaszcza w taką pogodę. Ze zdjęciami produktów jest ten problem, że jak wracam do domu to jest już ciemno. Jednak w tym roku biorę się za siebie i ogarnę bloga tak jak trzeba.

Spodnie – dresslily

Zadbać o rozwój osobisty

Ostatnie postanowienie jest dla mnie najważniejsze. Kiedy coś mnie zainteresuje chcę wiedzieć o tym wszystko i to najlepiej od razu. Dlatego też w tym roku chcę postawić na rozwój, uczyć się nowych rzeczy i pobudzać ciekawość. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć więcej czasu na książki, ale też podszkolić się w gotowaniu i pieczeniu

About the author

Monika

View all posts

29 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *