Fotoksiążka prezentem na walentynki?

Post z prezentami na walentynki już się pojawił, ale dlaczego by nie zrobić z niego serii? Zwłaszcza kiedy w głowie pojawia się pomysł na prezent idealny. Tutaj, z własnego doświadczenia, mogę powiedzieć, że fotoksiążkajest prezentem, który cieszy zawsze. Nie ważne czy masz już takich trzy, czy dziesięć. Fotoksiążka to zbiór wspomnień do których zawsze zaglądamy z przyjemnością. Może Ci się wydawać, że będzie doskonałym prezentemnawalentynkidla dziewczyny – masz racje, ale  mogę Cię zapewnić, że chłopak wcale nie będzie się mniej cieszyć. 

To właśnie prezentdlaniegosprawia więcej problemów, nigdy nie do końca wiadomo co kupić. Walentynkowy wieczór możesz zaplanować w formie kolacji, a potem wspominaniu wspólnych chwil. W taki plan fotksiążka wpisze się idealnie, dodatkowo zapewniając wam masę radości z wspominania, połączonej z przyjemnością oglądania zachowanych w nietypowy sposób zdjęć.

Taką fotoksiążkę można zamówić na stronie Printu, która zapewnia nam gotowe szablony, wystarczy, że wstawisz swoje zdjęcia. Powiem szczerze, że szablony dostępne na stronie skradły moje serce. Fotoksiążki, które dotychczas zamawiałam nawet jeśli miały gotowe szablony, to nie prezentowały się one zbyt szczególnie i wolałam stworzyć coś swojego. Tutaj jest wręcz przeciwnie, kilka szablonów podoba mi się tak bardzo, że nie mogę się zdecydować. Możesz mieć pewność, że prezent przyjdzie taki jak sobie wymarzyłaś/eś.

About the author

Monika

View all posts

23 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *