Lauren Kate „Łza” | megaksiazki.pl

Lauren Kate jest autorką, po której książki sięgam w ciemno. Serią „Upadli” skradła moje serce ale też postawiła sobie dość wysoką poprzeczkę. Kiedy zobaczyłam pierwszy Tom nowej serii wiedziałam, że muszę to przeczytać.

„Nigdy, przenigdy nie płacz” takie słowa od dziecka słyszała Eureka, nie będąc świadoma jak wielkie mają znaczenie i jak wielką tajemnicę kryją. Tylko czy te słowa mają znaczenie, kiedy matka dziewczyny ginie w tajemniczym wypadku? W życiu załamanej nastolatki pojawia się coraz więcej niewiadomych, tajemniczy chłopak o błękitnych oczach i spadek po matce. Jak to wszystko się ze sobą łączy? Komu Reka może zaufać, a na kogo powinna uważać? I dlaczego jej łzy mają tak wielkie znaczenie?

Historia owiana tajemnicą, gdzie w międzyczasie pojawia się wątek miłosny. Wciągnęła mnie już od pierwszych stron, zagwarantowała nieprzespaną noc. Opowieść pełna nieprzewidywalnych momentów,  nie pozwalająca nawet na chwilę nudy.  Mimo, że zaczyna się od sceny morderstwa, co z reguły mnie zniechęca, książkę przeczytałam bardzo szybko, a już pierwszy tom zapowiada, że seria będzie jeszcze lepsza niż ta, z której słynie autorka.

Książkę przeczytałam dzięki uprzejmości megaksiazki.pl

About the author

Monika

View all posts

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *