SmartWach z Rosegal-Czy warto?

Smartwach jest produktem, do którego zakupu przymierzałam się od dłuższego czasu. Kiedy dostrzegłam na stronie Rosegal taki, który zadowolił mnie nie tylko swoim designem ale też funkcjami, bez wahania zdecydowałam się na zamówienie go, czy raczej ich-ponieważ drugi jest dla mojego chłopaka.

WHITE SMARTWACH

Pierwszą zaletą jest właśnie wygląd, delikatny, pasujący do wielu stylizacji, możliwość wyboru koloru: białego, czarnego lub czerwonego. Kolejną rzeczą, którą się kierowałam są właśnie jego funkcje i tutaj wygrał z innymi modelami. Uwielbiam spacery i bardzo chętnie kontroluję kilometry przeze mnie robione, a co za tym idzie, również spalone kalorie. Sam zegarek umożliwia liczenie kroków, jednak w aplikacji, którą pobieramy na telefon są też dwie wcześniej wspomniane opcje. Mierzy on też czas jaki spędzamy jadąc rowerem, tętno, pozwala na słuchanie muzyki i robienie zdjęć. Podobno jest też możliwość odbierania połączeń, jednak jeszcze nie wiem jak to zrobić. 

BLACK SMARTWATCH

Smartwache są intuicyjne jeśli chodzi o ich obsługę, wystarczy przejrzeć instrukcję, a większości rzeczy i tak domyślimy się sami. Do naładowania wystarczą 2-3 godziny i wejście USB. Oczywiście nie wolno też zapomnieć o podstawowej funkcji jaką jest sprawdzenie godziny 🙂

About the author

Monika

View all posts

20 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *