Najpiękniejszy zapach to…

Nie wyobrażam sobie życia bez perfum, mam ich mnóstwo i wszystkie uwielbiam. Ostatnio poznałam markę Vabun (tutaj), która skradła moje serce. Linia perfum stworzona przez małżeństwo Majdanów wzbudza zachwyt u niejednej osoby. Według mnie, to właśnie z tej linii pochodzi najpiękniejszy męski zapach, a mianowicie Pako Lorente.

Sam flakonik prezentuje się bardzo elegancko, jednak najważniejsza jest jego zawartość. Intensywny i trwały zapach przełamany nutą słodyczy trafi w gust niejednego mężczyzny. Na pewno też zwróci uwagę wielu kobiet. Kojarzy mi się z pewnym siebie mężczyzną z delikatnością w spojrzeniu.

Tym razem również znalazłam w paczce dwa żele pod prysznic, o zapachach, które uwielbiam zarówno ja jak i mój chłopak. Poprzednie zostały zużyte z przyjemnością

Marka Vabun posiada też linie perfum dedykowaną kobietom. Perfumy Vabun No 1 mają piękny, wyrazisty zapach. Mocno wyczuwalna nuta piżmu dodaje im elegancji. Lekki i świeży zapach utrzymuje się na ciele nawet 12 godzin. Idealnie nadaje się do pracy, na spotkanie z przyjaciółmi, czy kolację z ukochanym.

About the author

Monika

View all posts

37 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *