Prezent doskonały | MyGiftDNA

W naszym życiu często pojawiają się momenty, kiedy poszukujemy idealnego prezentu dla bliskich nam osób. W moim przypadku było to całkiem niedawno, kiedy zbliżała się okrągła rocznica ślubu moich rodziców. Chciałam, aby prezent, który ode mnie dostaną był wyjątkowy. Z pomocą przyszedł mi sklep mygiftdna.pl, mający w swojej ofercie personalizowae prezenty. Właśnie na taki się zdecydowałam.

LINK DO ZESTAWU

Kiedy na stronie sklepu zobaczyłam kieliszki z grawerem od razu pomyślałam o moich rodzicach (i stłuczonych przeze mnie kilka dni wcześniej kieliszkach), wiedziałam, że będzie to prezent idealny. To właśnie grawer nadał im tej wyjątkowości, a ja miałam pewność, że nikt nie wpadnie na ten sam pomysł. 

W zestawie znalazła się też karafka, na której też widnieje grawer. Wszystko jest wykonane z wysokiej jakości szkła. Cały komplet prezentuje się fantastycznie. Myślę, że taki prezent ucieszy nie jedną parę. Ogromnym plusem jest fakt, że miałam go w domu już po dwóch dniach od zamówienia, czyli dokładnie tak, jak obiecuje producent, dzięki czemu dotrze na czas zamówiony nawet w ostatniej chwili.

About the author

Monika

View all posts

19 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *