Krem pod oczy ze śluzem ślimaka

Odkąd pamiętam męczę się z zapuchniętymi, podkrążonymi oczami. Próbowałam wielu specyfików, jednak efekty były bardzo słabo widoczne. Chyba już całkowicie pozbawiona nadziei, postanowiłam wypróbować kosmetyku dostępnego w sklepie GamissSnail firming multi effect eye cream marki Beacuir. Cudowne działanie śluzu ślimaka jest mi już dość dobrze znane, tym razem również się nie zawiodłam. 

Krem znajduje się w czerwonej tubce o pojemności 25ml. Dzięki wygodnemu dozownikowi wyciskamy niewielką ilość (zdjęcie poniżej), która wystarcza na pokrycie okolicy wokół oczu. Krem jest bardzo wydajny, a taka tubka starcza na około 6 miesięcy codziennego stosowania. 

Konsystencja kremu jest bardzo delikatna. troszkę wodnista w białym kolorze. Krem jest lekki i bardzo szybko się wchłania, a zapach jest praktycznie nie wyczuwalny.

Pierwsze efekty zauważyłam już po dwóch tygodniach regularnego stosowania, cienie pod oczami stały się jaśniejsze, a opuchlizna zmalała. Skóra w okolicy oczu stała się nawilżona i zaczęła wyglądać zdrowo. Po dłuższym stosowaniu możemy też zauważyć, że skóra w okolicach oczu jest bardziej napięta i ujędrniona. 

About the author

Monika

View all posts

11 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *