Lakiery hybrydowe Nails Company

Lakiery hybrydowe to w ostatnim czasie temat mi bliski, uwielbiam ten rodzaj maniciure ze względu na jego trwałość jak i ogromne możliwości w tworzeniu wzorów. Firmy prześcigają się tworząc nowe gamy kolorystyczne, poszerzając ofertę pyłków i innych akcesoriów do zdobień. Z marką Nails Company pierwszy raz do czynienia miałam testując lakiery i pyłki, o których mowa w dzisiejszym poście.

BAZA
I TOP

Oczywiście podstawą każdego maniciure hybrydowego jest baza i top. Mając możliwość przetestowania produktów tej marki właśnie od tych dwóch postanowiłam zacząć.

Repair Base stała się moją ulubioną, zdecydowanie zajmuje ona pierwsze miejsce w rankingu tych przeze mnie używanych. Doskonale nadaje się do przedłużania, bardzo dobrze się z nią pracuje. Jest na tyle gęsta, że nie rozlewa się na boki ale też nie jest zbyt gęsta. 

Glass Top Coat ma rzadką konsystencje, jednak jest bardzo wygodny w aplikacji. Nadaje blasku paznokciom i świetnie sprawdza się przy różnego rodzaju zdobieniach. 

KOLOROWE
LAKIERY

Gama kolorów w sklepie Nails Company jest na prawdę duża, każdy może znaleźć coś dla siebie, ale wybór nie należy do najłatwiejszych. Ja na początek zdecydowałam się na 3 kolory: Shiny Peach, Buff i Mon Sheri. Pierwszym plusem tych lakierów są nazwy. Uważam, że przyjemniej jest powiedzieć, że kolor, który mam na paznokciach to Mon Sheri niż kolejny numerek, który nic nie mówi. Kolory są intensywne i wystarczy jedna warstwa, aby uzyskać ładny efekt.

PYŁKI

Ostatnią rzeczą, o której chcę napisać są pyłki. W moich rękach znalazły się dwa: mirror effect i chameleon effect. Osobiście uważam, że są one dodatkiem nadającym wyjątkowości naszemu maniciure. Możemy ich używać w połączeniu z kolorem lub same, w każdej kombinacji prezentują się dobrze.

About the author

Monika

View all posts

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *