Revers Cosmetics- pomadka i korektor

Matowa pomadka Revers Cosmetics

Matowa pomadka w płynie od Revers sprawia całkiem dobre wrażenie. Opakowanie ma prosty, zachęcający design, a pomadka ładny, intensywny kolor. Problemem jest fakt, że jest ona rzadka, przez co trudno jest ją równomiernie rozprowadzić. Potrzebuję trochę czasu, aby zaschnąć, wtedy uzyskujemy niecałkowity, ale jednak mat. Osobiście uważam, że jakość odpowiada cenie.


Matte lipstick from Revers Cosmetics makes a quite good impression. Package has basic, encouraging design, and lipstick beauty,, intense color. Trouble is rare consistency, by what difficult spread. It need some time  to dry. Price = quality.


Płynny korektor Revers Cosmetics

Korektor marki Revers jest za to moim hitem, za niewielką cenę działa cuda. Chętnie sięgam po niego w walce z cieniami pod oczami. Ma jasny odcień przez co idealnie je koryguje. Szybko wysycha i ładnie wtapia się w skórę, dzięki czemu nie pozostawia żadnych smug. U mnie sprawdził się rewelacyjnie.


Corrector from revers is my hit, for a small price works wonders. I’m glad to use it when I want to hide the shadows under my eyes. It has light color, fast dry and blends into the skin without leaving streaks. I love itBądź na bieżąco!

Dziękuję za podjęcie subskrypcji 🙂

Bądź na bieżąco!About the author

Monika

View all posts

18 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *