„Los jest ślepy, więc wcale nie tak trudno go oszukać.” | Sammydress

Dzisiaj będzie krótko, chcę wam pokazać rzeczy, które otrzymałam niedawno w paczce z Sammydress oraz przedstawić kilka rzeczy, które są planowane na blogu. Zacznę od przesyłki: znajdowały się w niej: koszulka, spodenki i buty. Z tych ostatnich jestem chyba najbardziej zadowolona i mogliście zobaczyć je na moim instagramie.

CLICK

 Co do koszuli i spodenek, wykonane są ze średniej jakości materiału, ciężkie do wyprasowania. Po praniu na spodenkach pojawiły się zaciągnięcia. Niestety nie jestem do końca zadowolona z tych produktów.

CLICK

 Co nowego na blogu? Jak pewnie zauważyliście posty zaczęły się pojawiać mniej więcej co drugi dzień i raczej już tak zostanie. Poza tym chcę zacząć nową serię na blogu: „Jak udekorować pomieszczenie?”, zacząć publikować 1-2 posty miesięcznie z serii CIY oraz zacząć z postami DIY. Myślę też o kilku poradnikach i recenzjach książek. Mój blog zalicza się do szeroko pojmowanej kategorii lifestyle i chcę, żeby tak zostało. Chcę tylko rozplanować wszystko tak, aby posty z konkretnych serii pojawiały się w określone dni tygodnia. Prawdopodobnie będzie to wyglądało tak:

  • Poniedziałek-„Jak udekorować pomieszczenie-….”
  • Środa- recenzja kosmetyki/książki
  • Piątek- CIY / poradnik
  • Niedziela – recenzja ubrań + przemyślenia

CLICK

Co o tym myślicie? A może jest coś jeszcze o czym chcielibyście przeczytać?

Bądź na bieżąco!

Dziękuję za podjęcie subskrypcji 🙂

Bądź na bieżąco!About the author

Monika

View all posts

15 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *