Telefon ulubionym dodatkiem XXI wieku | izigsm.pl

Żyjemy w czasach gdzie większość osób bez telefonu nie rusza się z domu. Służy nam on już nie tylko do rozmawiania czy pisania smsów ale też sprawdzania profili społecznościowych, różnych informacji, robienia zdjęć lub tak jak dla mnie ogarniania podstawowych rzeczy na blogu.

 Dla wielu osób ważne są nie tylko funkcje telefonu ale i jego wygląd.  Różnorodne obudowy, wzory i modele zawładnęły naszym otoczeniem. Każdy ma jakiś nie zbędny dodatek do telefonu. Sklep izigsm.pl  ma w swojej ofercie różnorodne akcesoria do telefonów. Ja postawiłam na powerbank, bez którego nie wyobrażam sobie wyjść z domu na dłuższy czas. 

Powerbank w kształcie szminki 

Kupując pierwszego powerbanka myślałam przede wszystkim o jego funkcjonalności, nawet nie zwróciłam uwagi na jego wygląd. W przypadku tego produktu jest już inaczej.  Nie tylko ma bardzo przydatne zastosowanie, ale też fajnie się prezentuje.

Wygląd i funkcjonalność to najlepsze połączenie. Powerbank w kształcie szminki wystarcza mi na 1.5 ładowania. Dzięki temu, że jest nie wielki mieści się nie tylko do najmniejszych torebek ale równie dobrze możemy trzymać go w kieszeni. 

About the author

Monika

View all posts

17 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *