Serum oczyszczające do skóry głowy od Bionigree

Odkąd pamiętam toczę walkę z moimi włosami. Zero objętości, oklapłe, szybko się przetłuszczają, nie chcą się układać, a wyprostowane wytrzymują do 10 minut – to chyba najlepsze słowa na określenie moich włosów. Ktoś może powiedzieć, że narzekam jednak to wszystko jest prawdą. A raczej nią było dopóki nie zaczęłam stosować serum oczyszczającego do skóry głowy od Bionigree. Swoją przygodę z naturalnymi kosmetykami zaczęłam niedawno, a już zdążyłam się w nich zakochać. Mocno przyczynił się do tego właśnie ten produkt. 

bionigree serum oczyszczające do skóry głowy

Opis producenta

Serum oczyszczające do skóry głowy BIONIGREE BASIC_01 to pierwszy w Polsce polski produkt kosmetyczny do oczyszczania skóry głowy charakteryzujący się najwyższą jakością naturalnych składników, dodatkiem olejku z czarnej porzeczki i potwierdzoną skutecznością. To kosmetyk trychologiczny do stosowania zarówno profilaktycznego, jak i wspomagającego przy leczeniu poważnych dolegliwości skóry głowy.

Desing

Serum znajduje się w szklanej buteleczce ze złoto – czarną pipetą. Samo ma żółty kolor i intensywny zapach. Wygląd opakowania jest zachęcający. 

bionigree serum oczyszczające do skóry głowy

Sposób użycia

Według producenta należy nałożyć na skórę głowy dwie pipety serum, wmasować i po pół godziny zmyć szamponem. Moja pierwsza próba właśnie tak wyglądała, chociaż sporym zaskoczeniem był dla mnie fakt, że wystarczą tylko dwie pipety. Tutaj zgadzam się z producentem bo nie tylko wystarczą ale też przynoszą efekty. Przy kolejnych próbach serum pozostawiałam na głowie na dłużej i ten sposób polecam bardziej.

bionigree serum oczyszczające do skóry głowy

Efekty

Jeśli chodzi o efekty to jestem zadowolona. Wcześniej żeby moje włosy wyglądały jako tako musiałam je codziennie myć. Po użyciu serum włosy podniosły się u nasady, przez co nabrały objętości, a także dużo dłużej ładnie wyglądają. Dodatkowo serum wspomaga walkę z łupieżem oraz wchłanianie się odżywek. Według mnie ten produkt posiada mnóstwo zalet i uważam, że warto jest w niego zainwestować niezależnie od rodzaju włosów.

To serum możecie przetestować i wy biorąc udział w rozdaniu na moim fanpage, zasady są banalne, a wygrać może każdy! 🙂

Znacie serum oczyszczające do skóry głowy od Bionigree? Ja je uwielbiam. Z kosmetykami naturalnymi polubiłam się…

Opublikowany przez Just Do One Step na 14 lipca 2017

About the author

Monika

View all posts

22 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *