Chwilo trwaj – fotoksiążka od Saal Digital

Jak ocalić wyjątkowy moment od zapomnienia? Zrobić zdjęcie. Jak sprawić aby to zdjęcie nie zagubiło się w tysiącach innych plików na dysku komputera? Albo nie stracić go w razie awarii naszego sprzętu? Wywołać zdjęcie. Jeszcze lepszym rozwiązaniem jest wykonanie FOTOKSIĄŻKI. W swoich zbiorach mam już ich kilka. Tą ostatnią zrealizowałam w firmie Saal Digital.

ZALETY

Co mogę o niej napisać? Bardzo wysoka jakość wykonania. Nie przekłamane kolory. Powinno to być niby oczywiste, ale w innych fotoksiążkach niestety miało miejsce to zjawisko. Bardzo dużym plusem jest też pełna rozkładówka tzn. mogę umieścić zdjęcie na dwóch stronach i nic mi nie wytnie na środku. Detal, jednak fotkosiążka od razu wygląda ekskluzywniej. Nie można też nie wspomnieć o grubości stron. W tym przypadku strony mają grubość i sztywność większą od bloku technicznego. W tańszych odpowiednikach kartki są takie jak zwykłe zdjęcie, tylko z dwóch stron zadrukowane. Takie strony mają nie tylko elegancki wygląd ale również dużo lepiej sprawdzą się przy dzieciach – a przecież to z nimi najczęściej oglądamy albumy. Otatni plus- brak wielkiego logo firmy na ostatniej stronie (i nie trzeba za to dopłacać).

WADY

A minusy? Mało szablonów (w porównaniu do innych edytorów, z którymi pracowałam), ale każdy znajdzie coś dla siebie. Niby nie takie ważne, ale brak sprawdzenia projektu pod kątem pustych pól na zdjęcia czy też niskiej jakości naszej fotografii. Spowodowało to, że z własnego roztargnienia mam jedno puste pole w mojej fotoksiążce. Ostatni punkt to cena, która jak na przeciętny portfel jest dość wysoka. Jednak w przypadku porównania ceny do jakości wypada ona znacznie lepiej.

Podsumowując, jeśli możesz pozwolić sobie wydać trochę więcej pieniędzy, to jak najbardziej warto. Fotoksiążka jest idealnym pomysłem na prezent np. na komunie, ślub czy jakąś inną okazje.

About the author

Monika

View all posts

14 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *