Okiem przyszłej mamy: NUK

Cześć

Do tej pory na blogu nie pojawiła się oficjalna informacja jednak współpraca z marką NUK daje mi sposobność aby podzielić się tą wiadomością również z czytelnikami. Obecnie jestem w 5 miesiącu ciąży, a na świecie niedługo pojawi się mój chłopiec.

Niedawno dostałam paczkę właśnie od NUKa, w której znajdowała się butelka i smoczek dla malucha. Paczka ta stała się dla mnie pretekstem do rozpoczęcia kompletowania wyprawki dla maluszka. Na razie kupiłam kilka malutkich ubranek jednak jeszcze mam sporo rzeczy, a post na temat wyprawki na pewno pojawi się w swoim czasie.

Sama nie mogłam jeszcze przetestować tych produktów jednak po zapoznaniu się z dokładnym opisem jestem pewna, że butelka Nature Sense się sprawdzi. Tak jak w opisie mogę stwierdzić, że nie możemy zastąpić karmienia piersią, jednak smoczek w butelce jest wzorowany na brodawce sutkowej przez co zapewnia naturalne odczucie podczas ssania dla Naszego maluszka.

Uspokajacze marki NUK są mi polecane przez wszystkie znajome mamy, więc stają się one rzeczą konieczną w wyprawce. Ten, który dostałam ( NUK Genius ) sprawia bardzo dobre wrażenie i mam nadzieję, że tak samo się sprawdzi.

About the author

Monika

View all posts

10 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *