Zaful | Wyniki konkursu

Hej! Niedawno przyszła do mnie paczka z Zaful, a w niej: sweterek, który widzicie na poniższych zdjęciach. Jakościowo jest na prawdę dobry. Nie znalazłam żadnych odstających nitek ani niczego do czego mogłabym się przyczepić. 

 KLIK

Kolejną rzeczą jaką znalazłam w paczce były chokery.  Oba bardzo mi się podobają jednak mam problem z ciągle odpadającymi łańcuszkami do zapięcia. Mam nadzieję, że uda mi się coś z nimi zrobić i będę mogła je nosić 🙂

 KLIK KLIK

Do wypróbowania zamówiłam również 3 gąbeczki. Przyszły nieduże jednak zapach był nie do zniesienia. Na szczęście po umyciu znikł, a ja zaczęłam ich użytkowanie.

KLIK

Ostatnią rzeczą są spodnie, których zdjęcia wam nie pokażę, zawiodłam się na nich najbardziej ponieważ przyszły niezgodne z wymiarami. Na szczęści szybko znalazłam na nie kupca i już ich nie ma. Z tego powodu nie miałam jak zrobić zdjęć.

 KLIK

WYNIKI KONKURSU!

Mam dla was również wyniki konkursu, który zakończył się już ponad tydzień temu. Lampę wygrywają: Agnieszka Pingwin oraz Call of Beauty. Do zwyciężczyń napisałam maila, jeśli w ciągu 3 dni nie dostanę odpowiedzi wylosowane zostaną inne osoby.

About the author

Monika

View all posts

12 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *