3 aplikacje, które ułatwią Ci życie.

Żyjemy w czasach gdzie bez telefonu czy tabletu większość z nas nie rusza się z domu. Dzięki technologii używamy ich już nie tylko do pisania smsów i dzwonienia, dlaczego więc nie ułatwić sobie życia jeszcze bardziej? W tym poście pokażę wam 3 moje ulubione aplikacje służące właśnie do tego.

Todoist

Od kąd pamiętam zawsze miałam problem z organizacją czasu. Nawet jeśli zapisałam sobie coś do zrobienia w zeszycie to każda rzecz była w innym, a mi nie chciało się tego sprawdzać. Todoist jest aplikacją, która pozwala doskonale zorganizować sobie czas. Możemy zapisywać zadania do zrobienia, pogrupować je do wybranych przez nas kategorii. Dużym plusem jest fakt, że aplikacje możemy zsynchronizować z komputerem czy tabletem, a powiadomienie dostaniemy na każdym urządzeniu.

Quizlet

Tą aplikacje poleciła mi moja sorka od angielskiego i służy ona do nauki słówek. Będąc osobą, która nienawidzi siedzieć nad książką po 2-3 godziny uczę się słówek w pół godziny. Aplikacja jest podzielona na kategorie: learn, match i test. 

Fitatu 

Tą aplikacje odkryłam realizując swoje coroczne noworoczne postanowienie. Jest ona banalna w użyciu. Jedynym naszym zadaniem jest zapisywać wszystko co zjedliśmy, a aplikacja policzy nam kalorie, mikro i makroskładniki. Dodatkowo wyznaczając sobie cel wylicza nam ile kcal dziennie powinniśmy jeść. Osobiście mam ją za wielkiego motywatora i o dziwo widzę, że się sprawdza.

About the author

Monika

View all posts

21 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *