Pozostaje Ci tylko patrzeć jak najważniejsze Ci osoby z czasem odejdą… | Sammydress outfit

Hej

W naszym życiu przewija się mnóstwo osób. Ludzie odchodzą i przychodzą, ale są przecież osoby, które nie odejdą. Przynajmniej nie powinny, ale chyba każdy z nas stracił kiedyś przyjaciela. Zdarza nam się popełnić błąd. Powinniśmy przeprosić, ale duma na to nie pozwala. Znacie to? To właśnie przez to najbliższe osoby odchodzą. 

Przyjaźń jest czymś pięknym. O przyjaciela na całe życie nie jest łatwo. Taki ktoś trafia nam się tylko raz. Czasami wydaję się, że wcale tak nie jest, że inni mogą zastąpić nam tą osobę. Dopiero po jakimś czasie okazuje się, że to była pomyłka. Ale co robić kiedy tamtej przyjaźni już nie da się uratować? 

Możemy odpuścić, jednak to jest najgorsza opcja. Powinniśmy walczyć, nie przestawać, ratować tą przyjaźń. Tylko… czy to ma sens? Zdobywamy się na to żeby przeprosić, szczerze porozmawiać, a ta osoba nas odrzuca. Poddajemy się, bo przecież tak jest łatwiej. Założyć maskę obojętności i do przodu.

Nie popełniajcie tego błędu. Walczcie nawet jeśli wydaje wam się, żę to nie ma sensu, bo potem może być już za późno…

SANDALS-KLIK SHORTS-KLIK


Niedawno otrzymałam paczkę ze sklepu Sammydress, a w niej cudowne sandałki i spodenki. Wszystko bardzo dobrze wykonane, Wzór na spodenkach, jak wyszywany ręcznie. Buty pomimo bardzo wysokiego obcasu są wygodne i stabilne.  Zdecydowanie polecam ten sklep wszystkim.

About the author

Monika

View all posts

19 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *