Pozostaje Ci tylko patrzeć jak najważniejsze Ci osoby z czasem odejdą... | Sammydress outfit

Hej
W naszym życiu przewija się mnóstwo osób. Ludzie odchodzą i przychodzą, ale są przecież osoby, które nie odejdą. Przynajmniej nie powinny, ale chyba każdy z nas stracił kiedyś przyjaciela. Zdarza nam się popełnić błąd. Powinniśmy przeprosić, ale duma na to nie pozwala. Znacie to? To właśnie przez to najbliższe osoby odchodzą. 

Przyjaźń jest czymś pięknym. O przyjaciela na całe życie nie jest łatwo. Taki ktoś trafia nam się tylko raz. Czasami wydaję się, że wcale tak nie jest, że inni mogą zastąpić nam tą osobę. Dopiero po jakimś czasie okazuje się, że to była pomyłka. Ale co robić kiedy tamtej przyjaźni już nie da się uratować? 

Możemy odpuścić, jednak to jest najgorsza opcja. Powinniśmy walczyć, nie przestawać, ratować tą przyjaźń. Tylko... czy to ma sens? Zdobywamy się na to żeby przeprosić, szczerze porozmawiać, a ta osoba nas odrzuca. Poddajemy się, bo przecież tak jest łatwiej. Założyć maskę obojętności i do przodu.

Nie popełniajcie tego błędu. Walczcie nawet jeśli wydaje wam się, żę to nie ma sensu, bo potem może być już za późno...
SANDALS-KLIK SHORTS-KLIK

Niedawno otrzymałam paczkę ze sklepu Sammydress, a w niej cudowne sandałki i spodenki. Wszystko bardzo dobrze wykonane, Wzór na spodenkach, jak wyszywany ręcznie. Buty pomimo bardzo wysokiego obcasu są wygodne i stabilne.  Zdecydowanie polecam ten sklep wszystkim.

19 komentarzy:

 1. Masz rację trzeba walczyć o to na czym nam zależy :)
  Świetnie wyglądasz :)

  http://fasionsstyle.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna stylizacja! Mój gust :)) Oczywiście to, co napisałaś, jest bardzo mądre, jednak nie we wszystkich przypadkach. Czasem powinniśmy się jednak zdać na nasz instynkt, ponieważ ja sama skończyłam przyjaźń, którą teraz z odległości paru lat, uważam za toksyczną. A właściwie nie samą przyjaźń, lecz osobę, którą nią obdarzyłam ;)
  Pozdrawiam serdecznie,
  Tysiąc Żyć Czytelnika

  OdpowiedzUsuń
 3. Czasami jest tak, że nawet tzw. przyjaciele odchodzą bo np wyjeżdząją do innego miasta i z czasem kontakt się urywa. Nic już nie jest takie samo i nie będzie. Ponoć jeżeli jakaś znajomość trwa od dziecka, to mozna to nazwać przyjaźnią. ;)
  Pozdrawiam :) Tak Po Prostu BLOG

  OdpowiedzUsuń
 4. Każdy popełnia błędy, kazdy też kogoś stracił.. takie jest życie. Najważniejsze to się nie poddawać i walczyć dalej. A ludzie, którzy są dla nas ważni i odwrotnie zostaną przy nas jak tylko będę mogli! Super wpis!

  OdpowiedzUsuń
 5. dobrze napisane, niestety przyjaciela latwiej stracic niz zyskac;d
  pozdrawiam
  obserwuje i zapraszam do siebie.
  moohox3.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny outfit ;D

  Zapraszam:
  unnormall.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. This is so inspiring! I love the post:)

  irenethayer.com

  OdpowiedzUsuń
 8. Świetny outfit :)
  http://treamicii.blogspot.com/2016/08/photo-6_20.html

  OdpowiedzUsuń
 9. Świetne zdjęcia :)
  W wolnym czasie zapraszam do siebie :)
  http://weronika-jaks.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Oj tak, ludzie przychodzą, odchodzą, są źli i dobrzy, ale moim zdaniem to dobrze, tak powinno być, bo w zasadzie każdy nas czegoś uczy. Ale dokładnie tak, są osoby które nie powinny odejść, są dla nas za ważne, ale duma często po prostu nie pozwala powiedzieć 'przepraszam' :/

  BY-KAYLA-BLOG.BLOGSPOT.COM-KLIK

  OdpowiedzUsuń
 11. Prawda, a czasami zdajemy sobie sprawę, że musimy kogoś przeprosić, lecz jest już za późno... super zdjęcia, pozdrawiam!
  nastolatka-marzycielka.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 12. Cudowna stylizacja, wyglądasz zjawiskowo i bardzo profesjonalnie pozujesz do zdjęć! :) Obserwuję :)

  OdpowiedzUsuń
 13. Śliczne sandałki <3
  Olivkv.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 14. śliczne zdj :* pozdrawiam :D

  OdpowiedzUsuń
 15. fajny outfit :*
  http://ruudegirls.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 16. Świetne buty. :) Niestety wielu ludzi tracimy przez dumę.

  OdpowiedzUsuń