Na życie mam swoją receptę-biorę z niego co najlepsze. | Rosegal outfit, Soufeel branclet

W życiu spotykamy wielu ludzi, uczestniczymy w różnych wydarzeniach, ale to od nas zależy z kim i w jaki sposób będziemy spędzać czas. Czasami nie zdajemy sobie sprawy, jak wiele możemy osiągnąć otaczając się pozytywnymi ludźmi. To oni nas wspierają, wierzą w nas, a nic tak nie motywuje, jak słowa bliskich Ci osób, które wierzą w Twój sukces.
Codzienne chwile spędzone z przyjaciółmi mogą się stać wyjątkowymi wspomnieniami. Czasami najzywklejszą wspominamy z uśmiechem na twarzy tylko ze względu na osoby, które z nami były.
Dlatego powinniśmy pamiętać, aby z życia brać to co dla nas najlepsze. Otaczać się ludźmi, z którymi czujemy się dobrze, przy których możemy być sobą. Spełniać marzenia, osiągać wyznaczone sobie cele, nie poddawać się, gdy spotkamy się z przeszkodą tylko walczyć dalej.
Wakacje są idealnym czasem aby poznać nowe osoby, spełnić jakieś marzenie. Po prostu dobrze się bawić, spędzić ten czas z uśmiechem na twarzy.
Niedawno otrzymałam paczkę, ze sklepu Rosegal. Ubrania z tego sklepu są dobrej jakości, nie było czuć chemicznego zapachu przy otwieraniu przesyłki. Czas dostawy to około 2 tygodnie czyli jak na paczkę z chin bardzo szybko. Na zdjęciach widać również bransoletkę ze sklepu Soufeel, odpowiednika naszej polskiej Pandory. Można tam zamówić charmsy z kolorowego szkła oraz srebrne w wielu różnych kategoriach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Dodatkowo można zamówić spersonalizowany charms z wybranym przez nas zdjęciem. Ja wybrałam zdjęcie z balu gimnazjalnego, symbloizujące dla mnie zakończenie jednego z rozdziałów życia. Bransoletka szła do mnie 3 tygodnie.
CROP TOP-CLICK | SHORTS-CLICK | BRANCLET-CLICK