„Nie możemy zacząć od nowa, ale możemy zacząć od teraz i doprowadzić do innego finału”-Zig Ziglar

Jestem człowiekiem. Popełniam błędy. Przecież każdy je popełnia. Ponoszę ich konsekwencje. Żałuję. Wspominam. Nieraz chciałabym cofnąć czas. Przecież wiem, że to nie możliwe. Odpuszczam. Poddaje się. Przecież to i tak nie ma sensu. 

Jak często właśnie w ten sposób wyglądają Twoje myśli? Jak często przez jeden głupi błąd odpuszczasz? Miałam okres, kiedy każda wypowiedź kończyła się stwierdzeniem: „to nie ma sensu”. Gdzieś zgubiłam swój sens. Poddałam się.

 Upadłam, aby móc się podnieść. Wstać i zacząć walczyć o swoje życie, swoje marzenia. Czasu nie cofnę, wiem o tym, ale też wiem, że właśnie teraz jest dobry czas na zmianę. Nie ważne, czy twoje teraz jest o 12 w nocy, czy w Boże Narodzenie. Ważne jest to, aby uświadomić sobie, że jeszcze nie wszystko stracone. Życie nie da nam drugiej szansy, ale daje nam możliwość aby w każdej chwili z niego korzystać. Pamiętaj o tym.

 W poprzednim poście obiecałam polecić blogi, a więc:

themilqaaCROWDED DREAMSAnonimoowaPaputeqGatttanawiedzonadrogatrzy pikseleclaudiyye.blogspot.comciekawekosmetyki.pljulietguliet.blogspot.com ♥ mondayxmorning.blogspot.com/ ♥ allixaa.blogspot.com ♥czarny-kotyszek.blogspot.com/ ♥ modoemi.blogspot.com/ ♥  adellaidee.blogspot.com/ ♥ weronika-bajeczny.blogspot.com ♥

About the author

Monika

View all posts

34 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *