„Najdłuższa podróż, którą zwiemy życiem.”

Hej ! 

Dzisiaj przychodzę do was z książką, którą otrzymałam w ramach akcji Book Tour organizowanej przez Natalię z bloga: happy1forever.blogspot.com. Pomysł jest fantastyczny, zwłaszcza jeśli kochacie czytać tak samo jak ja! 

Nicholas Sparks słynie z wielu fantastycznych książek, z którymi z pewnością zdarzyło wam się spotkać. Ja osobiście muszę się przyznać, że jest to pierwsza książka tego autora po którą sięgnęłam, jednak od razu po przeczytaniu tej wzięłam się za kolejną. Książka, która tak mnie zachęciła do pana Sparksa to „Najdłuższa Podróż”

Dwa wątki prowadzone równolegle bardzo długo nie mają ze sobą nic wspólnego. 

Ira jest starszym mężczyzną, który uwięziony w samochodzie wspomina historię swojego życia i jego żony Ruth. Dzięki ich historii możemy odkryć potęgę miłości. Dla osoby, którą kochamy jesteśmy w stanie poświęcić wszystko. 

Natomiast Sophia jest studentką historii sztuki. Kiedy na imprezie w jej obronie staje dziki kowboj-Luke, dziewczyna od razu zwraca na niego ogromną uwagę. Luke jest niesamowicie zdesperowany, zdaję sobie sprawę, że to co robi jest niebezpieczne, jednak nie chce pozwolić by jego matka utraciła to, na co pracowała przez całe swoje życie. 

LINK DO AKCJI-KLIK

About the author

Monika

View all posts

13 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *