„ŻYCIE JEST ZMIANĄ. JEŚLI PRZES­TA­NIESZ SIĘ ZMIENIAĆ, PRZES­TA­NIESZ ŻYĆ.”

Przeglądając blogi trafiłam na ten cytat i postanowiłam jakoś go rozwinąć, zwłaszcza, że już dawno planowałam napisać post o zmianach. Tak więc zaczynam.

  Chyba każdy z nas potrzebuje zmian. Często obiecujemy sobie, że teraz jest czas na zmiany, ale więcej obiecujemy niż robimy. A czy zastanawialiście się kiedyś jaki jest najlepszy czas na zmiany? Nie musisz czekać do urodzin, świąt,  nowego roku, najlepszy czas jest teraz. Każdy moment jest dobry na zmiany. Nie możemy tego odkładać cały czas na później.


 Ja bardzo długo bałam się zmian, a teraz moje życie jest jedną wielką zmianą. A to obetnę włosy, zrobię sobie nowy kolczyk, pomaluje usta inaczej niż zwykle, są to drobne zmiany, a na prawdę bardzo mi pomagają.

Zmiany są ważne, począwszy od zmian w otoczeniu kończąc na tych w naszym wnętrzu, osobowości. Jeśli przeszkadza nam coś w sobie to zmieńmy to, kto nam broni? Nie ma rzeczy nie możliwych, nie ma rzeczy w nas, której nie możemy zmienić.  Wystarczy, że będziecie pracować, takimi drobnymi kroczkami zmieniać rzeczy.

About the author

Monika

View all posts

30 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *