„Stań i razem ze mną walcz z codzienności szarym tłem…”

Hej!

Zaczęła się szkoła, od poniedziałku do piątku nasze dni wyglądają praktycznie tak samo. Popadamy w rutynę, ale czym ona tak na prawdę jest? Dla każdego z nas wygląda ona inaczej, jednak wszyscy nie lubimy powrotu do niej. Codzienne mycie zębów, nauka na sprawdzian, przeglądanie Facebooka jest po prostu oklepane. Nasze dni tracą barwę, stają się zwykłe, szare, wszystkie wyglądają tak samo. A może właśnie jest pora aby to zmienić? Nie musisz od razu skoczyć na bungee, zrób coś prostego, co zajmie Ci tylko chwilę, ale dzięki temu na Twojej twarzy pojawi się uśmiech.


 Odśwież wygląd swojego pokoju-nowa poszewka na poduszkę, kilka zdjęć na ścianie, czy świeże kwiaty na stole zmienią wygląd Twoich czterech ścian, a ty od razu poczujesz się lepiej.

 Zacznij uprawiać jakiś sport-nie musi to być od razu coś ekstremalnego, wyjdź wieczorem pobiegać, na rolki, czy nawet na spacer. Trochę wysiłku doda Ci energii i chęci do działania!

 Zrób coś, co miałaś zaplanowane już dawno, ale ciągle odkładałaś to na dalszy plan-porządek w kosmetyczce, odwiedziny babci dadzą Ci poczucie spokoju i zrealizowanego celu

kurtka-nn | bluzka-cropp | spodnie-medicine | buty-nike air force 1

Polecam blogi:

http://anvicta.blogspot.com

http://lover-photography.blogspot.com

http://stylizacje-moda-uroda.blogspot.com

http://stylizacje-moda-uroda.blogspot.com


Chcesz aby twój blog został polecony w następnym poście? Wystarczy, że podasz mi cenę jednej z poniższych rzeczy z wishlisty 🙂


KLIK | KLIK | KLIK | KLIK


About the author

Monika

View all posts

41 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *