„Każdy z nas potrzebuje czasami ręki, która wyciągnęłaby go z kłopotów.”

Hej!

Czasem nie zdajemy sobie sprawy z tego, jak ważna jest obecność drugiego człowieka, kiedy cały świat nam się wali, gdy tracimy kontrole nad tym co się dzieje wokół nas. Nie łatwo jest spotkać osobę, która poda nam pomocną dłoń bezinteresownie. Większość ludzi zazdrości, życzy nam jak najgorzej lub cieszy się, że to nie ich to spotkało. Rozumiem, nie musimy wszystkich lubić, ale to nie znaczy, że mamy życzyć mu niepowodzeń. Wszyscy upadamy, ale nie wszyscy mamy kogoś, kto pomoże nam wstać.

 Mam na myśli przyjaciół, największy skarb, największe szczęście jakie nas w życiu spotyka. Pomyślmy jak dobrymi ludźmi muszą oni być. Nie chodzi tu o to by zabiegać o jak największe grono przyjaciół. Chodzi o to by mieć do kogo otworzyć usta, komu posłać uśmiech. Trudno jest zaufać komuś w 100%, mówić o wszystkim. Mimo to ważne jest to, aby mieć kogoś, dla kogo jesteśmy w stanie zrobić na prawdę dużo.

Czasami ciężko jest nazwać kogoś przyjacielem, czasami ludzie zawodzą. Właśnie dlatego powinniśmy docenić tych, którzy są przy nas w każdym momencie, nawet jeśli nie koniecznie chcielibyśmy ich widzieć.

„Ważne mieć ludzi za którymi, możesz wskoczyć w ogień”

bluzka-cropp | spodenki-house | buty-pelikan

Przedwczoraj przyszła do mnie paczka z Dresslink, ubrania na prawdę pozytywnie mnie zaskoczyły, jeśli chodzi o jakość i to, jak się prezentują.  Łapcie zdjęcia i klikajcie w linki. Chcesz być polecony w następnym poście? Podaj w komentarzu cenę jednego z ubrań, wylosuje 10 osób i polecę 🙂

KLIK KLIK

About the author

Monika

View all posts

33 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *