„Dwulicowość to jedna z najpopularniejszych chorób”

Hej!

 Codziennie przyglądam się światu i jestem coraz bardziej załamana. Wszyscy kogoś udają, są fałszywi, dwulicowi. Przy nas dobrzy przyjaciele, godni zaufania, a kiedy tylko odejdziemy na parę kroków z ich ust wychodzą całkowicie inne słowa. Co jest najśmieszniejsze w tym wszystkim? Te wszystkie złe rzeczy, które później możemy o sobie usłyszeć w większości to brednie.

 Hejty, nieuzasadniona krytyka, wytykanie błędów-to wszystko demotywuje, odbiera energię do życia. Starasz się, robisz co możesz, a w zamian co dostajesz? Kilka chamskich słów. Każdy ma uczucia, nawet jeśli pokazujemy całemu światu, że tak nie jest.

 Ciągle słyszę, że świat spada w dół. To nie prawda, to my się staczamy. To ludzie szerzą rasizm, nienawiść, potępienie. To nie świat jest temu wszystkiemu winien. Usiądź, zastanów się nad swoim postępowaniem, jeśli coś jest nie tak spróbuj to zmienić. To właśnie przez te złe zachowania przestajemy wierzyć w człowieczeństwo.

body-cropp | spodenki-house | buty-cropp

Polecam blogi:

http://be-another-and-yourself.blogspot.com x http://silverpositive.blogspot.com/ http://smallie.blogspot.comwww.jlw-lifestyle.blogspot.com x http://martiinaz.blogspot.com/ x http://anszelka.blogspot.com/ x aarlenaa.blogspot.com x http://beauty-bevst.blogspot.com x http://lichette.blogspot.com x http://romanovvska.blogspot.com/ x http://tamizaa.blogspot.com/ x http://sandrowo.blogspot.com x http://lentille-s.blogspot.com x http://momentforme-jessica.blogspot.com x http://berrythere.blogspot.com x http://fashiongllam.blogspot.com/ x http://korneliakuzma.blogspot.com x http://juustynaaa.blogspot.com x http://rusiax.blogspot.com x Ayuna-chan.blogspot.com x  http://kosmetyczka-usmiechu.blogspot.com/ x http://strongwomeen.blogspot.com/ x http://andrew-scott-poland.blogspot.com/ astropasja.blogspot.com

About the author

Monika

View all posts

48 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *