Happyness

Hej!

Większość z nas ciągle jest z czegoś niezadowolona, cały czas narzeka. Nie doceniamy tego co mamy, nie zdając sobie sprawy z tego, jakimi jesteśmy szczęściarzami, że to mamy. Wszystko, każda nawet najdrobniejsza rzecz, każda osoba, która wywołuje na naszej twarzy uśmiech czyni nas szczęściarzami. Nie zapominajmy o tym.

„To człowiek człowiekowi najbardziej jest potrzebny do szczęścia”

W poszukiwaniu idealnego przepisu na szczęście przeszukałam internet, pytałam różne osoby, a mimo to, nie znalazłam odpowiedzi idealnej. Większość osób odpowiadało, że szczęście to ukochana osoba, albo po prostu, że go nie ma. Takie odpowiedzi jednak nie usatysfakcjonowały mnie i postanowiłam szukać dalej.

Osobiście uważam, że ludzie po prostu nie doceniają tego, co im się w życiu przytrafiło, a jeśli tego nie doceniamy to po prostu to tracimy. Ja postanowiłam się ocknąć i nie tracić tego wszystkiego. Codziennie rano wstaję, patrzę w lustro i śmiało mogę stwierdzić: Tak, jestem szczęśliwa! 

Dzięki temu, że otworzyłam oczy na świat dostrzegłam ilu wspaniałych ludzi mnie otacza. Jak wiele pięknych rzeczy jest w około. W życiu nie liczy się, że ktoś ma więcej lub lepiej, to nie jest ważne. 

Ważne jest to, żebyśmy nauczyli cię czerpać radość z tego co mamy!!!

About the author

Monika

View all posts

21 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *