Miejsca, które chciałabym odwiedzić

Hej :D
Tak jak możecie przeczytać w zakładce o mnie moim marzeniem jest podróżowanie. Teraz również można powiedzieć, że je realizuje w pewnym stopniu, ale nie tak jak bym chciała. W dzisiejszym poście zaprezentuje wam miejsca, które chciałabym odwiedzić w przyszłości.
Pierwszym takim miejscem jest Taveuni-wyspa należąca do archipelagu Fidżi. Wyspa ta leży na południku 180. Jest to miejsce gdzie zaczyna się każdy nowy dzień. Jest to piękne miejsce, w którym jest pełno wodospadów, gdzie można wypocząć 
Kolejne miejsce jest raczej wszystkim znane i jest to Paryż. Miasto zakochanych, stolica mody, kultury, sztuki. Wieża Eiffla, Luwr, Łuk Triumfalny i wiele innych zabytków. miejsc, które warto odwiedzić. Miejsce na pewno konieczne do odwiedzenia.
Trzecim i ostatnim miejscem, które opisze jest Barcelona. Miasto, które na pewno kojarzy wam się z piłką nożną, ale można tam też zwiedzić wiele innych miejsc. Nazwa, z którą większość osób się spotkało to Sagrada Familia-Świątyna Pokutna Świętej Rodziny. Piękne miasto słynące z architektury Gaudiego.

13 komentarzy:

 1. Też bardzo lubię podróże! Podobnie jak w Twoim przypadku, chętnie wybrałbym się do Paryża, ale moim największym marzeniem jest Nowa Zelandia ^^ Pozdrawiam!
  indywidualnyobserwator.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Bylam w Paryzu i bardzo chetnie bym tam wrocila :).

  OdpowiedzUsuń
 3. Barcelona *o*
  hopelessadventure.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo ciekawy post, tylko taka mała uwaga: mogłabyś dodawać zdjęcia lepszej jakości? Bo te są bardzo niewyraźne i źle się je ogląda :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne miejsca :) Moim marzeniem również jest podróżowanie :) OBserwuje :*
  slodkieslodkieczary.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Ja nigdy nie marzyłam o podróżowaniu, ale mój chłopak tak i to właśnie jego marzenia. Liczę na to, że kiedy w grudniu skończę osiemnastkę, to w następnym roku po maturkach wyjedziemy gdzieś razem i kto wie, kto wie... Może i mnie przypadnie do gustu zwiedzanie różnych miejsc? :)
  Pozdrawiam
  cynamonowyalek.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 7. o tej wyspie nigdy wcześniej nie słyszałam, ale bardzo mnie zaciekawiłaś nią, ja również chciałabym podróżować
  Mój Blog <3 Klik

  OdpowiedzUsuń
 8. Barcelona, moje niespełnione marzenie ;3
  obserwuję ;D

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja też bardzo chciałabym pojechać do Barcelony - przepiękne miejsce. Ta wyspa też mnie zaciekawiła, z chęcią bym się wybrała :)
  Mój blog - KLIK

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja też bardzo bym chciała pojechać do Paryża ♥
  Zapraszam do mnie : http://sarajanikblog.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 11. Daj znać jak będziesz jechała do Paryża lub na Taveuni. Z miłą chęcią się z tobą wybiorę, a we dwie będzie fajniej. :)) O tej wyspie nigdy nie słyszałam, ale zainteresowałaś mnie nią.
  Co powiesz na wspólną obserwację ?

  Zapraszam do mnie http://poprostukllaudia.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja to najbardziej chciałabym odwiedzić Monako podczas Grand Prix :) Chociaż i tak wiem że nigdy tam nie pojadę bo ceny biletu są bardzo drogie.

  http://take-a-pencil-and-draw-a-f1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń