Uwierz w siebie i swoje możliwości.

Heej !

Ostatnio zbrakło mi weny, nie mogłam się ogarnąć, nie dodawałam regularnie postów, miałam wrażenie, że to nie ma sensu bo i tak nikt tego nie czyta… Ale zaczęłam czytać wasze komentarze i uwierzyłam w siebie. Uwierzyłam, że mogę osiągnąć to wszystko o czym marzę.

 

Każdy z nas ma marzenia i w jakiś sposób dąży do ich spełnienia. Jednocześnie wiele z nich wydaje się nam, że wiele z nich jest niemożliwe do spełnienia, a przecież nic nie jest niemożliwe, wystarczy uwierzyć w siebie i swoje możliwości. 

„Nic nie jest impossible (niemożliwe)

przecież te słowo oznacza I’m possible”

 

Według mnie uwierzyć w siebie to poczuć swoją wartość. Człowiek, który na prawdę wierzy w siebie nie musi o tym mówić, przekonywać innych-to stan naturalny. Nieśmiałość, brak pewności siebie jest „chorobą”, z której możemy się wyleczyć bez pomocy żadnych lekarzy.

 

Jak to zrobić? Nie ma nic prostszego. Myśl pozytywnie na swój temat, odrzuć wszystkie ograniczenia. Wykreśl ze swojego słownika takie terminy jak: „Nie mogę…” „Nie potrafię…” Nie uda mi się..”, takie stwierdzenia nie istnieją, wystarczy wyrzucić z nich słowo „nie”.  Pomyśl o tym co już osiągnęłaś/eś, i pamiętaj, że kolejne sukcesy zależą tylko od Ciebie. Mi również bardzo pomogła i w sumie dalej pomaga książka Demi Lovato, o której pisałam w ostatnim poście 🙂

 

A wy wierzycie w siebie?  A może znacie jeszcze jakieś sposoby?

 

About the author

Monika

View all posts

27 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *