Polecam: C. J. Daugherty „Wybrani”

 Cześć .!

   Tak, wiem…  Każda normalna blogerka pierwszy post napisałaby o sobie, ale czy ja jestem tak do końca normalna.? Tego nie wiem. Fakt, faktem mój post nie będzie taki, bo po co mam wam opowiadać tutaj o sobie skoro jest zakładka ” O mnie ” i jeśli tylko będziecie mieć na to ochotę, to tam zajrzycie. Dlatego od razu przechodzę do tematu postu, czyli jedna z moich ulubionych książek.

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

  Dzisiaj postanowiłam opowiedzieć wam o jednej z moich ulubionych książek, a mianowicie o książce pt.: „Wybrani”, której autorką jest C. J. Daugherty. 

Książka opowiada historie nastoletniej Allie, której świat legł w gruzach. Jej ukochany brat zaginą, a ona została po raz kolejny aresztowana. Jej rodzice, aby zapobiec kolejnym kłopotom wysyłają ją do szkoły z inetrnatem. Właściwie to elitarnej szkoły, jednak Akademia Cimmeria nie jest normalną szkołą. Panują tu dziwne zasady, całkowicie zabronione jest używanie wszelkiego rodzaju urządzeń elektronicznych, a uczniowie to bogate dzieci wpływowych rodziców. Kiedy jedna z uczennic zostaje zamordowana podczas letniego balu, Allie zaczyna rozumieć, że Akademia skrywa pewną tajemnice… Jednak kto pomoże jej w odkryciu owej tajemnicy.? Przystojny, bogaty i dobrze wychowany  Sylvian, czy może jego przeciwieństwo Carter.? Aby się tego dowiedzieć musisz przeczytać tę książkę 🙂

  Według mnie jest po prostu fantastyczna, przeczytałam, a nawet mogę powiedzieć że „pochłonęłam” ją w niecałe 3 dni. Kiedy musiałam się oderwać od książki moje myśli dotyczyły tylko tego co dalej sięstanie. Akcja trzyma w napięciu, a ty nigdy do końca nie możesz przewidzieć tego co sięstanie. 

  Jest to pierwsza część bestselerowej sagi „Nocna szkołą”, a każda kolejna część jest jeszcze lepsza. Ta książka sprawiła, że w tym roku na święta Bożego narodzenia czekam z wielkim utęsknieniem ponieważ mam dostać czwartą i najnowszą część tej sagi.

About the author

Monika

View all posts

35 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *